Administrativa v sedě - vyhrazeno pro OZP

MÍSTO VYHRAZENO PRO OZP - možnost volby počtu odpracovaných hodin

Náplň práce:

Kontrola dokumentů ( zadávaní dat z papírové podoby do pc)Komunikace s externími subjekty ( zodpovídání jednoduchých dotazů)Zakládání účtů dle vyplněné žádosti z české poštyPráce s čísly

Jedná se o práci pouze u PC, v sedě.Prace je formou open-space. Prostředí klimatizované, velmi příjemné.

Nabízíme:

-práce s libovolnou možností úvazku (4,5,6,7 nebo 8 hodin denně).

-ohodnocení 23.000 Kč,/8h benefity 25 dní dovolené, 5 dní sick days, volitelnost směn, masáže, vouchery na nákup do TESCO, LÍDL, ALBERT a další.

Výkon práce je: Hradec Králové.

Požadavky:

Maturita, bezdlužnost, čistý rejstřík trestů a základní orientace práce s počítačem jsou podmínkou. Nástup možný ihned.

Firma: sales24 s.r.o.

Kontakt: Ing. Klára ŠTOURAČOVÁ
Kolískova 473/15
602 00 Brno

Telefon: 737154092

Místo práce: Hradec Králové

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventy, vhodné pro osoby ztp

Plat: 22000 - 23000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé